Gölbaşı Demirdöküm Klima Servisi

Gölbaşı Demirdöküm Klima ServisiGölbaşı Demirdöküm Klima Servisi sadece Gölbaşı semtine değil civar ilçe ve semtlere de mobil ekipleri vasıtası ile servis hizmeti ulaştırmaktadır. Klima bakımı , yer değişimi ,sökme , montaj , yedek parça ve gaz dolumu gibi işlemleriniz için hemen bizi arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Klima bakımları önemlidir.Kullanım durumlarına göre yılda en az bir defa , eğer yoğun kullanım varsa yılda iki defa kimyasal bakım ve temizliği yapılmalıdır. Yüksek performans elde etmenizi sağlayacak bu işlem sağlığınızın da olumsuz yönde etkilenmesinin önüne geçecektir.

Gölbaşı Demirdöküm Klima Servisi yılın hemen hemen her günü çalışmalarını sürdürerek ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmayı başarmıştır. Kullandığımız yedek parçalar başta olmak üzere gaz vs orjinal olmakla beraber tam bir yıl müessesemizin garantisi altındadır. Yapılan işlemlerin sonunda alacağınız belge de bu garantiyi geçerli kılmaktadır.

Teknisyenlerimizin tamir işlemlerinin yanı sıra montaj ekibimizin de sürekli görev başında olduğunu belirtmek isteriz.Klima sorunu yaşadığınız her an yukarıda yazan çağrı numaralarımızı arayarak kayıt oluşturabilirsiniz.

Hayatımızın vazgeçilmez ürünlerinin başında gelir şofbenlerimiz. Her evin veya her iş yerinin olmazsa olmazıdır.  Demirdöküm şofbenler elektrikli ve doğalgazlı olmak üzere ikiye ayrılır. Ayrıca doğalgazla çalışanlar da bacalı ve hermetik olarak da kendi içlerinde ikiye ayrılır.Elektrikli şofbenler kolay kolay arıza açmaz ve kalay kolay da bakım istemezler.

Ama doğalgazlılarda durum böyle değil.Mutlaka her yıl en az bir defa bakım yapılamsı mecburidir,yoksa sonuçları ağır olan kazalar yaşanabilir. Gölbaşı Demirdöküm Servisi olarak tavsiyemiz özellikle bacalı olan şofbenlere çok dikkat etmelisiniz ve eğer mümkünse çelik baca kullanmalısınız.

Hermetik cihazlar biraz daha emniyetlidir ama bu durum bakım yapılmasına engel değildir. Onların da belli aralıklarla bakıma ihtiyaçları vardır. Gölbaşı Demirdöküm Servisi olarak her türlü ihtiyacınız için deneyimli personellerimizle hizmetinizdeyiz.

Acil durumlar için ve mesai haricindeki tamirat işlemleriniz için bünyemizde her zaman nöbetci ekip bulundurduğumuzu unutmayınız. Çağrı merkezlerimiz size bir telefon mesafesindedir,lütfen randevu talebiniz için arayınız.